אז מי אני?

עם מירה מגן וסביון ליברכט

אני הילה ארווֹן, חובבת עתיקות ואדריכלות, מיוזיקאלס וסיפורי אהבה ובמשך שנים כתבתי למגירה. כשנסעתי עם משפחתי לחו"ל בסוף שנת 2010, עקב שליחותו של בעלי, התפנה זמני לכתיבה ונפרצה באחת המגירה ואט אט הספרים יצאו לאור.

"סודות באחוזת השושנים" הוא ספרי הראשון, מותחן רומנטי על רקע תקופת טרום הקמת המדינה, ימי החלוצים ועד לימינו אנו.

הספר זכה לאהבת הקוראים ולשבחי הביקורת והיה מועמד לספר איכות של שנת 2015 מטעם שיאני הקריאה וספרני בית אריאלה וספריות תל-אביב.

הוזמנתי להקריא מהספר בעיריית תל-אביב כחלק מאירועי “רגע אחד”, של שבוע הספר העברי לשנת 2016 והיה מעמד מאוד מרגש לשבת לצדה של הסופרות הותיקות מירה מגן וסביון ליברכט, שתי כלות פרס ראש הממשלה לספרות.

בספטמבר 2016 יצא לאור ספרי השני “הדרך הביתה”, רומן ישראלי רווי קסם על רקע מבצע "צוק איתן".

כמו בספרי הראשון, גם בספר זה המציאות הישראלית המורכבת משמשת רקע לסיפור אהבה מרגש, אשר גיבוריו חוטאים גם בגאווה וגם בדעה קדומה.

ספרי השלישי "כחותם על לבך" יצא לאור ביולי 2017, רומן היסטורי המתרחש לאחר גירוש ספרד ובמרכזו סיפורו הנוגע ללב של רופא יהודי אנוס שנאלץ להתמודד עם מבחן אמונה איום ולצאת למסע נדודים ברחבי הממלכה, מסע הישרדות.

שירות ייעוץ להגשמת חלומכם בהוצאת ספר

כותבים למגירה? רוצים להוציא את הספר שלכם לאור? רוצים חוות דעת מקצועית מבעלת ניסיון אישי וידע רב שהצטבר בתחום, ממי שמכירה את התעשייה ואיך היא עובדת מבפנים.

להגשים חלום ולהוציא ספר לאור זה נהדר, אך האם אתם בנויים להוצאה באופן עצמאי? האם הספר שלכם מספיק טוב בעיניים אובייקטיביות? מה הסיכויים שלו להימכר בחוץ? האם יש לכם את היכולות להעניק לו את כל מרצכם על מנת שיצליח ומה לגבי משאבים כלכליים? אם התשובות לשאלות שלעיל' הן: כן! אתם מוזמנים לפנות אליי ולחסוך לכם כאב ראש ועוגמת נפש וביחד נפעל להוצאת הספר לאור. 

שני מסלולים להגשמת חלומכם:

  1. מסלול משפרים את הסיכויים – לאחר שנשוחח ואקרא את כתב היד שלכם, אתן את חוות דעתי המקצועית על הספר. אתן טיפים לשיפור כתב היד ולהגדלת הסיכויים שלכם מול הוצאות הספרים וקהל הקוראים.
  2. מסלול מגשימים את החלום – אלווה אתכם בהפקת והוצאת הספר לאור, מהשלב שהוא חומר גלם ועד להדפסתו. אצלי תמצאו את כל ספקי השירות: עיצוב הכריכה, עימוד, הפקת הספר הדיגיטלי, הקמת דף נחיתה לספר או הקמת קטלוג מוצרים אם יש לכם יותר מספר אחד שהוצאתם, עריכה לשונית ועריכה ספרותית, הגהה וכולי.

לקבלת הצעת מחיר עבור ייעוץ או הפקת הספר על פי המסלולים המוצעים, מוזמנים לשלוח אליי את הפרטים ואצור אתכם קשר.

 

מפגשי מועדון קוראים וערבי תרבות בספריה או בסלון ביתכם

לתיאום למפגשי מועדון קוראים וערבי תרבות בספרייה או בסלון ביתכם, לשיחה על ספריי וההשראה לכתיבה, בנוסף מכירת ספרים, חתימה והקדשה תיעשה במקום.

מותנה במספר מינימלי של 10 משתתפים ובתיאום מראש.

צרו קשר לתיאום מפגש.