תקנון

תקנון השימוש באתר הנ”ל נכתב בלשון זכר אך האמור בו מתייחס לנשים וגברים כאחד.

 1. קדימון

  אתר “הספרים של הילה” (להלן “האתר”) הוא אתר ייצוגי עבור הספרים של הילה והנך מוזמן לקחת בו חלק בכפוף להסכמתך לתנאי השימוש אשר יפורטו להלן.

  כל המבצע פעולה כלשהי (שימוש ו/או קניה וכיו”ב) באתר “הספרים של הילה” (להלן: “האתר”) מצהיר כי קרא, הבין, מקבל ומסכים לתנאים המפורטים בתקנון האתר על כל תנאיו וכי הוא משתמש באתר בכפוף לתנאיו וכי אין לו ו/או לא תהיה לו ו/ או למי מטעמו כל טענה ו/ או תביעה ו/או דרישה כנגד בעלי האתר ו / או מפעיליו ו/ או מי מטעמם.

  בנוסף, השימוש באתר זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו, קבצים, מדיה (כגון תמונות וסרטונים) והתכנים השונים המוצעים לקהל המבקרים עשויים להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג התוכן.

  הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.

 2. קניין רוחני

  האתר כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקות, סרטונים, תמונות, טקסטים, קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לאתר הנ”ל ומהווים קניין רוחני בלעדי של אתר הספרים של הילה ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש מאתר “הספרים של הילה”.

  בנוסף אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש.

 3. תוכן האתר

  אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג’ או אחרים, הפרעות בזמינות האתר. ולכן איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות / הורדת האתר.

  קישורים לאתרים חיצוניים אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתכם האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמש באתר.

  התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותם הבלעדית של “הספרים של הילה” ואין לעשות בהם שימוש אשר נוגד את האמור בתקנון זה למעט במקרים בהם צוין אחרת או במקרים בהם צוין כי זכויות היוצרים שייכים לגוף חיצוני. במקרים אלו יש לבדוק מהם תנאי השימוש בקישור המצורף ולפעול על פי המצוין באתר החיצוני לו שייכים התכנים.

 4. ניהול משתמשים ומבקרים באתר

  הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש בין אם על ידי חסימת כתובת ה – IP של המחשב שלו, כתובת ה – MACID של המחשב שלו או אפילו בהתאם למדינת המוצא ללא צורך לספק תירוץ אשר מקובל על הגולש.

  צוות האתר / הנהלת האתר יעשה כל שביכולתו להגן על פרטי המשתמשים הרשומים באתר / מנויים הרשומים באתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע – מוסכם בזאת כי לגולשים, משתמשים וחברים באתר לא תהה כל תביעה, טענה או דרישה כלפי צוות האתר “הספרים של הילה”.

 5. גילוי נאות

  אתר זה עשוי לעשות שימוש בקבצי קוקיז (במיוחד עבור משתמשים רשומים ומנויים) ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשים וניתוח תנועת הגולש/ים, הרגלי גלישה באתר וניתוח קליקים וזמן שהייה.

  בכל העת ולבד מאשר גולשים המחוברים לאתר, המידע הנשמר הוא אנונימי לחלוטין ואין בו את שם הגולש או כל פרט מזהה אחר.

 6. איזור שיפוט

  בעת שאתם עושים שימוש באתר ובמקרה בו התגלעה כל מחלוקת אתם מסכימים להלן כי האמור לעיל’ נמצא תחת סמכות השיפוט הבלעדי של החוק הישראלי תוך שימוש במערכת בתי המשפט הישראליים בלבד במחוז תל אביב.

 7. אספקת המוצר

  האתר יספק את המוצרים שהוזמנו, בתנאי שהמוצר המוזמן מצוי במלאי שבידי האתר וכן בתנאי שבבעלותך כרטיס אשראי תקף שניתן לחייבו ולסולקו בישראל, וחברת כרטיסי האשראי שהנפיקה אותו אישרה את עסקת הרכישה שביצעת. במידה והתשלום בוצע באמצעות PayPal או דרך צד ג’ אחר (באם נתמך באתר) – יסופקו המוצרים בתנאי שהעסקה אושרה על ידי הנ”ל.

  האתר לא יהיה אחראי לעיכובים באספקת המוצרים כתוצאה מאירועים שאינם בשליטתו – כדוגמת כוח עליון, מלחמה, מזג אוויר קיצוני, תקלות, עיכובים, שביתות או השבתות במשק ובשירותי הדואר או חברת/ות המשלוחים, תקלות במערכת המחשוב או במערכות הטלפונים שיפגעו בהשלמת תהליך העברת המשלוח אל הלקוח של “הספרים של הילה” או תקלות הקשורות למפיץ הדיגיטלי של הספרים.

  אם המוצרים אזלו, תבוטל המכירה, יזוכה התשלום ולצרכן תימסר הודעה.

  אם חברת כרטיסי האשראי לא אישרה את החיוב, לא נהיה חייבים לספק את המוצרים שהוזמנו. כמו כן אין האתר מתחייב (ואף לא יכול) ליידע את הלקוח על אי אישור החיוב.

  אם הצרכן חוייב בטעות, הינו מתבקש להודיע לנו ואנו נדאג לזיכוי מתאים.

  אספקת המוצרים ו/או השירותים תתבצע על פי הוראות תקנון זה להלן.

 8. מדיניות משלוחים

  המחירים באתר כוללים דמי משלוח דואר רשום בארץ בלבד.

  זמן אספקה של שליח עד הבית, בישראל, הינו עד 7 ימי עסקים, למעט עסקאות של מכירה מוקדמת, ראה מדיניות מכירה מוקדמת בסעיף 9 לגבי זמן אספקת המוצר בעסקאות הנעשות במכירה מוקדמת.

  הנהלת האתר אינה נושאת בכל אחריות לעיכובים בקבלת המוצר שיגרמו על ידי “דואר ישראל” או חברת השליחויות. ראה סעיף 7.

  משלוחים במסגרת “שליח עד הבית” הינם כפופים ליישובים בהם רשות הדואר מבצעת מסירה אישית עד דלת הלקוח, על פי רשימת הישובים שנקבעת על ידם, להלן. ביישובים קטנים קיבוצים ומושבים המשלוח יועבר למזכירות היישוב/בית הדואר לאיסוף על ידי הלקוח.

  לקוחות המעוניינים במשלוח לחו”ל יתאמו זאת מראש מול מנהלי האתר בטרם ביצוע ההזמנה, באמצעות טופס “צרו קשר”. הלקוחות יעודכנו על תעריף משלוח הדואר לכתובתם בחו”ל ויתאמו את אופן ביצוע התשלום לאתר “ספרים של הילה” מול מנהלי האתר של הספר והמשלוח על פי תעריפי “דואר ישראל” בדואר אוויר ולפי משקל הספר/ים.

  במידה והמשלוח לא הגיע אל הלקוח או אבד בדואר עד 30 יום ממועד שליחת המשלוח בדואר/חברת שליחויות לאחר פנייתו אל מנהלי האתר, תתבצע  בדיקה של מנהלי האתר מול “דואר ישראל”. אי אספקה בעקבות אירועים שאינם בשליטת מנהלי האתר (סעיף 7) אינם מזכים את הלקוח בפיצוי או זיכוי על העסקה.
  לאחר בירור מנהלי האתר והסכמה כי המוצר אבד שלא על פי אירועים המוזכרים בסעיף 7, יישלח מוצר חדש אל הלקוח על פי הפרטים המצויים בהזמנה של המוצר שאבד ותוך שבעה ימי עסקים באופן האספקה המקורי.
  היה והלקוח בוחר לבטל את העסקה בשל אי אספקה במועדה (למעט האירועים המוזכרים בסעיף 7) ולא להמתין למוצר החדש שיישלח אליו, הוא יזוכה בהפחתה של דמי טיפול של 15% מהתשלום הנקוב בהזמנה.
  היה והלקוח לא הודיע למנהלי האתר או למו”ל “הספרים של הילה”, על אי הגעת המשלוח בטווח של 30 יום ממועד המשלוח,הלקוח לא יוכל לבוא בשום טענה אל מנהלי האתר ולא לדרוש פיצוי או זיכוי על הרכישה.

  במידה והמוצר אזל מהמלאי ולא ניתן לספקו, ישלח ללקוח דואר אלקטרוני המודיע על ביטול הזמנה וזיכוי הלקוח בעלות כפי שמופיעה בהזמנה עבור המוצר שאבד.

  במקרה של בחירת איסוף עצמי – בעלי האתר יצרו קשר עם הלקוח בתוך 2 ימי עסקים לכל היותר על מנת לתאם איסוף. כתובת האיסוף בתוך הערים יכול להשתנות מפעם לפעם. כתובת מדוייקת לאיסוף תינתן בעת יצירת הקשר עם הלקוח.

 9. מכירה מוקדמת / מחירי מבצע ותקופת קמפיין

  מכירה מוקדמת, הווה אומר, מכירה טרום הוצאת הספר לאור ובידיעת הלקוח כי הוא משלם תעריף נמוך עבור הספר/ים בשל עובדה זו ויקבל את המוצר לאחר הוצאתו לאור.

  המכירה המוקדמת מוגבלת לתקופת הקמפיין שהוא התאריך שנבחר על ידי הנהלת האתר לתחילת וסיום המכירה ובמחירי המבצע. הנהלת האתר רשאית לקצרו או להאריכו כראות עיניה.

  משלוח ספר שנרכש במכירה מוקדמת יעשה תוך 7 ימי עסקים מיום הגעת הספר אל משרדי האתר מבית הדפוס. הלקוחות יקבלו הודעה על זמינות הספר/ים ועדכון על המשלוחים בהתאם לבחירתם בהזמנה (שליח או דואר רשום או איסוף עצמי בתיאום מראש).

  מחירי המכירה המוקדמת תקפים אך ורק עד לסיום מועד המכירה האחרון שצויין בקמפיין (להלן: “תקופת הקמפיין”).

  הזמנות שבוצעו במהלך תקופת הקמפיין של המכירה המוקדמת ולא שולמו על ידי הלקוח בתוך 3 ימי עסקים ממועד הפקת ההזמנה מכל סיבה שהיא, יבוטלו. אין חובה על האתר או מי מטעם המו”ל, ליצור קשר עם הלקוח במקרה הנ”ל.

  הלקוח יקבל התראה במייל בדבר ביטול ההזמנה בשל אי תשלום ולא תהיה לו טענה או מענה באשר לביטול ההזמנה.
  הזמנות שלא שולמו, לא יטופלו.

  סיום תקופת הקמפיין מבטל את ההזמנות שלא שולמו.

  המחירים המוזלים אינם נשמרים לאחר סיום תקופת המכירה המוקדמת/ תקופת הקמפיין (על הלקוח לבצע את התשלום תוך 3 ימי עסקים אחרת ההזמנה תבוטל ראו לעיל’) והנהלת האתר רשאית לשנות את המחירים בהתאם לרצונה.

  ימי עסקים – ימים א’ עד ה’, ואינם כוללים ימי שישי, שבת, ערבי חג וימי חג, מועדי ישראל, שביתות וימי שבתון כלליים במשק.

 10. ביטול עסקה

  הודעה על ביטול העסקה תימסר למנהלי האתר בדואר אלקטרוני- [email protected]

  ביטול העסקה יתבצע בתוך 14 ימי עסקים מיום קבלת המוצר/הספרים שהוזמנו מיום חזרתם אל משרדי האתר, במצב תקין וללא פגם, בכתובת דרך הפארק 13/11, נתניה, ולאחר בדיקת מנהלי האתר את תקינותם.

  במקרה של ביטול העסקה מצד המזמין עוד טרם יצאו הספרים אל הלקוח, תבוטל העסקה בתוך 14 ימי עסקים בניכוי של דמי ביטול וטיפול של 20% מסכום העסקה/הזמנה.

  10.1 בעת ביטול עסקה עקב פגם במוצר, עקב אי התאמה בין המוצר שסופק לבין המוצר שהוזמן, כספו של הלקוח יושב לו בתוך 14 ימי עסקים מיום קבלת הודעת הביטול ולא יגבו דמי ביטול מהלקוח. אתר הספרים של הילה ארוון משאיר לעצמו את הזכות לאיסוף המוצר בתיאום עם הלקוח/ה.

  10.2 במקרה של חזרת המשלוח למשרדי האתר במעטפה/בארגז המקורי בשל מען לא ידוע/כתובת שגויה שנמסרו על ידי הלקוח, וכן במקרה בו הלקוח יקבל התראה מ”דואר ישראל” על הגעת המשלוח לסניף הדואר ולא יאסוף את המשלוח בזמן והמשלוח יחזור אל משרדי האתר על ידי “דואר ישראל”, או הודעה מחברת המשלוחים בסמס ולא יאסוף מנקודת איסוף הוא לא יהיה זמין לקבלת המוצר לכתובת אותה ציין בהזמנה, עם חזרת המוצר למשרדי האתר הלקוח יוזמן לאסוף את הזמנתו במשרדי האתר בנתניה בתיאום מראש.

  10.2.1 אם יבחר הלקוח לא להגיע לאסוף ממשרדי האתר את המשלוח שחזר ויבקש שמנהלי האתר ישלחו שוב את המוצר אליו, עליו לציין כתובת מפורשת קיימת למשלוח. המוצר ישלח אליו במימון דמי המשלוח חדשים שייגבו מהלקוח ולאחר חיובו באשראי בתוספת לדמי טיפול של 20% מסך הסכום הנקוב בהזמנה.

  10.2.2 במידה והלקוח יחליט על ביטול העסקה עקב אי איסוף המשלוח (מהסיבות לעיל – מען לא ידוע/כתובת שגויה או אי איסוף בזמן מסניף הדואר/חברת המשלוחים/איסוף מנקודת איסוף, והמוצר יחזור למשרדי האתר במצב תקין) ואינו רוצה לקבל אותו בתשלום דמי משלוח חדשים, תבוטל העסקה ויבוצע זיכוי כספי ללקוח בהפחתת דמי המשלוח (לפי עלות אופן האספקה שבחר בעת ההזמנה המקורית, לפי המשקל של המשלוח ועל פי תעריפי רשות הדואר ושירות השליחים עימם עובד האתר) ששולמו ע”י האתר לרשות הדואר או לחברת השליחים (תעריף גבוה ממה ששילם הלקוח בהזמנה) בתוספת של דמי ביטול של 20% מסך הסכום הנקוב בהזמנה.

  אין חובה על האתר ליצור קשר עם הלקוח במקרים הנ”ל וככל שהאתר לא יצר קשר ו/או לא הצליח ליצור קשר עם הלקוח, לא ישלח האתר את המוצר אשר ביקש הלקוח לרכוש כאמור.

  10.3. בעת ביטול עסקה שלא מהטעמים שצויינו בסעיף 10 לעיל, לפי החוק, הלקוח אינו זכאי לקבל החזר כספי לאחר ביטול עסקה לרכישת ספר, מכוון שזכות הביטול לא חלה על מוצרים שניתן להקליט, לשעתק, לשכפל, במידה שהצרכן קיבל את הספרים.
  אם הלקוח יבחר להחזיר את הספרים למשרדי האתר בכתובתם דרך הפארק 13/11 נתניה, באריזתם המקורית והסגורה וללא פגם, יוחזר כספו בתוך 14 ימי עסקים, מיום קבלת המוצר במשרדי האתר, למעט דמי ביטול בשיעור שלא יעלה על 20% ובניכוי דמי המשלוח בדואר רשום או משלוח עם שליח לפי תעריפי דואר ישראל או חברת השליחים עימה עובד האתר ולפיה בוצעה אספקת הספרים ללקוח, כפי שמופיע בהזמנה. למען הסר ספק המוצר יוחזר למשרדי האתר על חשבון הלקוח.

 11. במקרה של החזרת מוצר פגום אל משרדי האתר, האתר לא יזכה את הלקוח על ביטול העסקה בשל ירידה בערך המוצר.

 12. שירות לקוחות: לגבי כל שאלה לגבי המוצרים המוצגים באתר, ניתן ליצור קשר בלשונית צרו קשר באתר.