שירותי הוצאה לאור

שירות ייעוץ והפקה להגשמת חלומכם בהוצאת ספר

כותבים למגירה? רוצים להוציא את הספר שלכם לאור? רוצים חוות דעת מקצועית מבעלת ניסיון אישי וידע רב שהצטבר בתחום, ממי שמכירה את התעשייה ואיך היא עובדת מבפנים?

להגשים חלום ולהוציא ספר לאור זה נהדר, אך האם אתם בנויים להוצאה באופן עצמאי? האם הספר שלכם מספיק טוב בעיניים אובייקטיביות? מה הסיכויים שלו להימכר בחוץ? האם יש לכם את היכולות להעניק לו את כל מרצכם על מנת שיצליח ומה לגבי משאבים כלכליים? אם התשובות לשאלות שלעיל’ הן: כן! אתם מוזמנים לפנות אליי ולחסוך לכם כאב ראש ועוגמת נפש וביחד נפעל להוצאת הספר לאור. 

המסלולים להגשמת חלומכם:

  1. מסלול הכוונה אחד על אחד  – במפגש אישי של שעה וחצי תקבלו במרוכז את כל המידע הדרוש לכם כדי להוציא לאור ספר, את כל הטיפים שיחסכו לכם אלפי שקלים וזמן, את כל השלבים בסדר הנכון עד להגעה ליעד וכיצד ניתן להימנע ממפחי נפש.
    בימי קורונה ישנה אפשרות למפגש בזום. בהתאם לצורך ניתן לקיים יותר ממפגש אחד. 
  2. מסלול משפרים את הסיכויים – לאחר שנשוחח ואקרא את כתב היד שלכם, אתן את חוות דעתי המקצועית על הספר. אתן טיפים לשיפור כתב היד ולהגדלת הסיכויים שלכם מול הוצאות הספרים וקהל הקוראים.
  3. מסלול מגשימים את החלום – אלווה אתכם בהפקת והוצאת הספר לאור, מהשלב שהוא חומר גלם ועד להדפסתו. אצלי תמצאו את כל ספקי השירות: עיצוב הכריכה, עימוד, הפקת הספר הדיגיטלי, הקמת דף נחיתה לספר או הקמת קטלוג מוצרים אם יש לכם יותר מספר אחד שהוצאתם, עריכה לשונית ועריכה ספרותית, הגהה וכולי.

לקבלת הצעת מחיר עבור אחד מהמסלולים המוצעים אתם מוזמנים לשלוח אליי את הפרטים במייל ואצור אתכם קשר.